Sika MonoTop 120 Seal, 25 kg - hydroizolační stěrka pro přímý styk s pitnou vodou

Kód: 589907
1 119,25 Kč –4 %
02 cs monotop 120Seal hybrisProductImages
1 119,25 Kč –4 % 1 076,90 Kč 890 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.10.2021

 

Cementová hydroizolační stěrka vhodná pro přímý styk s pitnou vodou 
✅ Určeno pro vodojemy, nádrže
✅ Pouze přidáte vodu a můžete aplikovat.
✅ Vhodná pro ruční i strojní aplikaci.
✅ Mrazuvzdorná a paropropustná.
✅ Horizontální i vertikální povrchy betonů.


Detailní informace

Detailní popis produktu

Sika MonoTop-120 Seal je 1-komponentní cementová hydroizolační stěrka obsahující příměsi, které utěsňují beton proti průniku vody.

Sika MonoTop®-120 Seal je 1-komponentní cementová hydroizolační stěrka obsahující příměsi, které utěsňují beton proti průniku vody. Sika MonoTop®-120 Seal splňuje požadavky podle ČSN EN 1504-2:2005 Systém ochrany povrchu betonu, Zásady č.2 Regulace vlhkosti, metody 2.2.(nátěr).

 
POUŽITÍ:

Sika MonoTop®-120 Seal se používá pro izolaci horizontálních a vertikálních povrchů z betonu, pro ochranu betonových konstrukcí před pronikáním vody ve vodojemech, nádržích, bazénech, koupelnách, podzemních konstrukcích atd. Sika MonoTop®-120 Seal je vhodná pro přímý styk s pitnou vodou (vodojemy, nádrže na vodu).


Sika MonoTop -120 Seal je vhodná pro přímý styk s pitnou vodou (vodojemy, nádrže na vodu).

Podrobnější informace o použití a údaje o produktu najdete v záložce Technické dokumenty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklep a základy
POUŽITÍ: interiér, exteriér
BALENÍ: 25 kg
BARVA: šedá
SPOTŘEBA: cca 2 kg malty na m² /1 mm tloušťky.
APLIKACE: zubová stěrka,ocelové hladítko, štětec s tuhým vlasem, strojní stříkání
DOBA EXPIRACE: 12 měsíců od data výroby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SIKA ... KNOW - HOW Z VELKÝCH STAVEB DO VAŠICH DOMOVŮ

Bez ohledu na to, jak velký nebo malý je Váš projekt, můžete věřit výrobkům Sika. S hrdostí na více jak 100 letou historii zkušeností, Sika pokračuje v práci na výjimečných stavebních projektech, jako je impozantní Hooverova přehrada ve Spojených státech, budova Evropské centrální banky ve Frankfurtu nad Mohanem, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii. Obrovský sortiment výrobků pro těsnění, lepení, tlumení, ochranu konstrukcí a zesilování odrážejí více než sto let zkušeností, získaných na mnoha stavbách po celém světě. Naše zkušenosti - Vaše výhoda!

Založení společnosti Sika
Základní kámen naší společnosti položil Kaspar Winkler v roce 1910. Vynalezl Sika-1, rychle tuhnoucí hydroizolační přísadu do malty, která byla použita k hydroizolaci Gotthardského tunelu. To umožnilo švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou. Podnikatelský duch Kaspara Winklera zareagoval na rostoucí globální potřebu jeho převratných směsí a založil dceřiné společnosti po celém světě. Již po roce 1930 měl 15 poboček, které si budovaly postavení na trzích stavební chemie v Evropě, Argentině, Brazílii a Japonsku.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Sika prožila dekádu nejrychlejšího růstu. Mezi lety 1990 a 1995 bylo založeno 16 nových dceřiných společností. Obrat se zvyšil ze 2 miliard CHF na více než 4,6 miliard, jejichž významnou část přineslo 36 převzatých společností mezi lety 2000 a 2008. Během tohoto období se zvýšila pracovní síla z 8.000 na 13.000 zaměstnanců.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.

Od roku 2000 Sika soustředí svoji činnost na lepení, tmelení, tlumení, zesilování a ochranu v projektech od základů až po střechu. V těchto technologických oborech usiluje společnost Sika o vedoucí postavení na trhu.