MC Bauchemie

Webová stránka značky: MC Bauchemie

 

Stavění bereme vážně. BE SURE. BUILD SURE.

Být součástí společnosti MC znamená převzít odpovědnost za život a za dobrou pověst. Stavění bereme vážně.

Společnost MC-Bauchemie je jedním z předních mezinárodních výrobců produktů a technik v oblasti stavební chemie. Skupina podniků s více než 2500 zaměstnanci je činná ve více než 40 zemích a nabízí již více než 55 let ukázková řešení pro zušlechtění betonu a také pro ochranu a sanaci stavebních objektů. MC-Bauchemie je rodinný podnik, který je veden ve třetí generaci, a jeho obchodní činnost je odjakživa orientována na dlouhodobé perspektivy a partnerství.

Spojujeme vědomosti našich chemiků, mineralogů, technologů betonu a stavebních techniků z našich vlastních laboratoří s know-how našich stavebních inženýrů a odborných poradců přímo na místě na stavbě. Udržují krátké komunikační cesty a vypracovávají společně vhodná řešení pro speciální úkoly provádějících firem stavby, investorů a projektantů. A starají se také přímo na místě o to, aby tato byla realizována správně a bezpečně.

  • Inovační produkty & řešení
  • 10 % zaměstnanců je činných v oblasti výzkumu a vývoje
  • Rozsáhlá technická podpora & Zákazníkovi nablízku
  • Moderní výrobní technologie
  • Řízení kvality

Naši zákazníci jsou činní v různých segmentech trhu a mají tam velmi individuální potřeby, ať je to již při výrobě betonu nebo také při stavbě a sanaci stavebních objektů v infrastruktuře, průmyslu a pozemním stavitelství. Proto Vám nabízíme řešení zhotovená na míru ve třech následujících segmentech trhu: MC for Concrete Industry (výroba betonu), MC for Infrastructure & Industry (výstavba a sanace stavebních objektů v infrastruktuře a průmyslu) a MC for Buildings (výstavba a sanace stavebních objektů v pozemním stavitelství).

2 položek celkem
MC logo
4 650 Kč bez DPH
5 626,50 Kč

✅Impregnace betonových ploch a potěrů.✅Penetrace pod/na polymer-cementový podlahové potěry a pod krycí nátěry na bázi reakčních pryskyřic.✅Zpomaluje vypařování vody z čerstvého...

Kód: 1208
MC logo
8 430 Kč bez DPH
10 200,30 Kč

✅Penetrace pro minerální podklady.✅Pojivo pro penetraci před vystěrkováním a uzavřením podkladu na průmyslových a parkovacích plochách.✅Vysoká mechanická a chemická odolnost....

Kód: 7096

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem