SikaBlackSeal -1, 300 ml - černý těsnící tmel pro opravy střech a okapů

Kód: 449166
Akce Tip
Značka: SIKA
121 Kč –5 %
SikaBlackSeal -1, 300 ml - černý těsnící tmel pro opravy střech a okapů
121 Kč –5 % 114,95 Kč 95 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2021

Utěsňuje trhliny a díry v asfaltové lepence.
✅Izolace spár kolem komínů a střešních oken.
✅Ideální pro rychlé opravy na střechách.
✅Odolává zvýšeným teplotám.
✅Rychlé a levné řešení.
✅Dobře drží na betonu, dřevu, cihlách, kovu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sika BlackSeal-1 je 1komponentní těsnicí tmel na bitumenové bázi, s velmi dobrou adhezí na mnoho běžných stavebních podkladů

Těsnící tmel pro opravy okapů, střech a asfaltových pásů .

Podrobnější informace o použití a údaje o produktu najdete v záložce Technické dokumenty.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tmely, silikony a lepidla
BALENÍ: 300 ml ( 12 kartuší v balení)
BARVA: černá
SPOTŘEBA: 300 ml / 3 m ( spára 10 x 10 mm)
POUŽITÍ: tmelenÍspár a trhlin u komínů na strešních pásech, oprava střech a okapů.
APLIKACE: aplikační pistole
DOBA SCHNUTÍ/VYTVRZENÍ: po 1 dni...2 mm, po 3 dnech 4 mm
DOBA EXPIRACE: 12 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SIKA ... KNOW - HOW Z VELKÝCH STAVEB DO VAŠICH DOMOVŮ

Bez ohledu na to, jak velký nebo malý je Váš projekt, můžete věřit výrobkům Sika. S hrdostí na více jak 100 letou historii zkušeností, Sika pokračuje v práci na výjimečných stavebních projektech, jako je impozantní Hooverova přehrada ve Spojených státech, budova Evropské centrální banky ve Frankfurtu nad Mohanem, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii. Obrovský sortiment výrobků pro těsnění, lepení, tlumení, ochranu konstrukcí a zesilování odrážejí více než sto let zkušeností, získaných na mnoha stavbách po celém světě. Naše zkušenosti - Vaše výhoda!

Založení společnosti Sika
Základní kámen naší společnosti položil Kaspar Winkler v roce 1910. Vynalezl Sika-1, rychle tuhnoucí hydroizolační přísadu do malty, která byla použita k hydroizolaci Gotthardského tunelu. To umožnilo švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou. Podnikatelský duch Kaspara Winklera zareagoval na rostoucí globální potřebu jeho převratných směsí a založil dceřiné společnosti po celém světě. Již po roce 1930 měl 15 poboček, které si budovaly postavení na trzích stavební chemie v Evropě, Argentině, Brazílii a Japonsku.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Sika prožila dekádu nejrychlejšího růstu. Mezi lety 1990 a 1995 bylo založeno 16 nových dceřiných společností. Obrat se zvyšil ze 2 miliard CHF na více než 4,6 miliard, jejichž významnou část přineslo 36 převzatých společností mezi lety 2000 a 2008. Během tohoto období se zvýšila pracovní síla z 8.000 na 13.000 zaměstnanců.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.

Od roku 2000 Sika soustředí svoji činnost na lepení, tmelení, tlumení, zesilování a ochranu v projektech od základů až po střechu. V těchto technologických oborech usiluje společnost Sika o vedoucí postavení na trhu.