Sikafloor ProSeal 10 W, 15l - akrylátová disperze na ochranu a ošetření čerstvých betonových povrchů

Kód: 404608
Akce Tip
Značka: SIKA
2 377,65 Kč –17 %
Sikafloor ProSeal 10 W
2 377,65 Kč –17 % 1 972,30 Kč 1 630 Kč bez DPH
Na dotaz
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

✅Vodou ředitelný výrobek – bez rozpouštědel.
✅Nahrazuje dodatečné kropení a zakrytí fólií.
✅Jednoduchá aplikace do 24 hodin po pokládce.
✅Snižuje riziko vzniku mikrotrhlin.
✅Zvyšuje trvanlivost povrchu.
✅Rychlé a snadné použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sikafloor ProSeal-10 W je vodou ředitelný prostředek na bázi akrylátové disperze určený pro ochranu a ošetření čerstvých betonových povrchů. Odpovídá požadavkům dle normy ČSN EN 1504-2 jako výrobek na ochranu povrchu - impregnace.

Výrazně ulehčuje práci - nahrazuje dodatečné kropení a zakrytí fólií.

Sikafloor ProSeal-10 W je možno nanést na čerstvý beton ihned po jeho závěrečné mechanické úpravě. Betonový povrch musí být předem zbaven vody a nečistot.

Podrobnější informace o použití a údaje o produktu najdete v záložce Technické dokumenty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podlahové systémy
BALENÍ: kanystr 15l
BARVA: bílá kapalina
SPOTŘEBA: 5,0 – 10,0 m2 /l 0,10 – 0,20 l/m2 (jeden nástřik)
POUŽITÍ: jako závěrečný technologický krok po provedení betonáže, nahrazuje dodatečné kropení a zakrytí fólií
APLIKACE: stříkáním, možná je i aplikace válečkem
DOBA SCHNUTÍ/VYTVRZENÍ: povrch je suchý na dotyk po 2 - 4 hodinách po aplikaci při teplotě +20 °C. Zcela suchý je povrch po 24 hodinách při +20 °C.
DOBA EXPIRACE: 12 měsíců od data výroby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SIKA ... KNOW - HOW Z VELKÝCH STAVEB DO VAŠICH DOMOVŮ

Bez ohledu na to, jak velký nebo malý je Váš projekt, můžete věřit výrobkům Sika. S hrdostí na více jak 100 letou historii zkušeností, Sika pokračuje v práci na výjimečných stavebních projektech, jako je impozantní Hooverova přehrada ve Spojených státech, budova Evropské centrální banky ve Frankfurtu nad Mohanem, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii. Obrovský sortiment výrobků pro těsnění, lepení, tlumení, ochranu konstrukcí a zesilování odrážejí více než sto let zkušeností, získaných na mnoha stavbách po celém světě. Naše zkušenosti - Vaše výhoda!

Založení společnosti Sika
Základní kámen naší společnosti položil Kaspar Winkler v roce 1910. Vynalezl Sika-1, rychle tuhnoucí hydroizolační přísadu do malty, která byla použita k hydroizolaci Gotthardského tunelu. To umožnilo švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou. Podnikatelský duch Kaspara Winklera zareagoval na rostoucí globální potřebu jeho převratných směsí a založil dceřiné společnosti po celém světě. Již po roce 1930 měl 15 poboček, které si budovaly postavení na trzích stavební chemie v Evropě, Argentině, Brazílii a Japonsku.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Sika prožila dekádu nejrychlejšího růstu. Mezi lety 1990 a 1995 bylo založeno 16 nových dceřiných společností. Obrat se zvyšil ze 2 miliard CHF na více než 4,6 miliard, jejichž významnou část přineslo 36 převzatých společností mezi lety 2000 a 2008. Během tohoto období se zvýšila pracovní síla z 8.000 na 13.000 zaměstnanců.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.

Od roku 2000 Sika soustředí svoji činnost na lepení, tmelení, tlumení, zesilování a ochranu v projektech od základů až po střechu. V těchto technologických oborech usiluje společnost Sika o vedoucí postavení na trhu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení