LOBA

Webová stránka značky: LOBA

Váš partner pro povrchové úpravyLOBA_LOGO


Max_Fischer_LOBA_made_in_GermanyJiž více než 90 let, se věnujeme navrhování, lakování a ochraně dřevěných a korkových podlah. Jako odborníci na vývoj a výrobu produktů pro ošetření a údržbu parket a dřevěných podlah, můžeme čerpat z našich  cenných zkušenosti. Jsme rádi, že můžeme nabídnout výsledky naší práce našim zákazníkům a partnerům. Ve spolupráci s našimi partnery a zákazníky, budeme i nadále vyvíjet  vysoce kvalitní výrobky, které jsou používány po mnoho let po celém světě.

Díky smlouvám s významnými partnery v podlahovém průmyslu a vlastním pobočkám v zahraničí, máme nyní zastoupení v 60 zemích světa. Náš domácí trh v Německu stále zaujímá čestné místo. Všechny výrobky LOBA jsou vyráběny v našem výrobním závodě v Ditzingenu nedaleko Stuttgartu.

Jako lídři v technologiích a to zejména v oblasti produktů na bázi vody šetrných k životnímu prostředí, jsme po léta synonymem odolných, snadno aplikovatelných, vysoce kvalitních výrobků, a služeb orientovaných na péči o zákazníky.

Náš úspěch v udržování a rozšiřování naší vedoucí pozice je možný především díky našim mnoha zaměstnancům. Všichni se starají o to, abyste se již nikdy nemuseli spokojit s obyčejnými řešeními. To je nezbytné, a to zejména pokud jde jedinečné povrchy  a péči kterou vyžadují. Vsaďte na dlouhé roky zkušeností našich zaměstnanců. LOBA je Váš partner pro všechny vaše individuální potřeby povrchových úprav.

Max Fischer, zakladatel společnosti.

Co můžete očekávat od LOBA:
Maximální spolehlivost a nejnovější technologie pro každodenní práci. Koneckonců, pro dokonalý výsledek potřebujete specialistu.

Jste odborníkem ve svém oboru, a proto jsme tu my: LOBA je jediná Německá, středně velká firma se zaměřením výhradně na povrchové úpravy parket a dřevěných podlah. To z nás dělá přední výrobce na povrchovou úpravu a péči o podlahy.

Naše filozofie: LOBA - On Top !

"On Top !" se specializuje na povrchovou úpravu, jako je lakování, olejování / voskování, čištění a údržba.

"On Top !" je lídrem v oblasti výzkumu a vývoje. Pro nejvyšší kvalitu a bezpečnost během zpracování.

"On Top !" znamená přidanou hodnotu prostřednictvím služby zákazníkům: poradenství, školení a praktická pomoc s  otázkami týkajících se aplikace produktů.

LOBACARE

6 položek celkem
Loba Cleaner chemieprostavbu zm
Tip
198 Kč bez DPH
239,58 Kč

✅Velmi dobré čisticí účinky díky extrémně vysoké intenzitě rozpouštění nečistot. ✅Velmi silný koncentrát, 1 litr přípravku LOBACARE® Cleaner vystačí na přípravu 200 litrů...

Kód: 7400A50032
Ochrana podlahy PVC chemieprostavbu zm
Novinka Tip
252 Kč bez DPH
304,92 Kč

✅čistí a pečuje v jednom kroku.✅je šetrný k životnímu prostředí.✅chrání podlahu před opotřebením a vlhkostí.

Kód: 7400A50031
Ochranna podlahy lak zm
Novinka Tip
252 Kč bez DPH
304,92 Kč

✅čistí a pečuje v jednom kroku.✅je šetrný k životnímu prostředí.✅chrání podlahu před opotřebením a vlhkostí.

Kód: 7400A50011
Ochranna podlahy olej chemieprostavbu zm
Novinka Tip
252 Kč bez DPH
304,92 Kč

✅čistí a pečuje v jednom kroku.✅je šetrný k životnímu prostředí.✅chrání podlahu před opotřebením a vlhkostí.

Kód: 7400A50021
Loba Soap chemieprostavbu zm
Tip
397 Kč bez DPH
480,37 Kč

✅Podlahové mýdlo pro čištění olejovaných a voskovaných podlah. ✅Dobrý čisticí účinek.✅Pečující účinky spojené s ošetřením tukem.✅Velmi jednoduchá aplikace, vodou...

Kód: 7400A50033
Parkettoil pro chemieprostavbu zm
Tip
895,40 Kč –15 %
629 Kč bez DPH
761,09 Kč

✅K péči o silně vyšisované povrchy olejované do otevřených pórů.✅Ideální k péči o celou plochu nebo k opravám lokálních vad.✅Udržuje protiskluzové vlastnosti olejovaných podlah.

Kód: 7400A20905

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem