Sika MonoTop®-160 Migrating, cementová hydroizolační stěrka s krystalizací

Kód: 546757
Novinka
Značka: SIKA
2 208,25 Kč –5 %
02 cs sika monotop160 hybrisProductImages
2 208,25 Kč –5 % 2 099,35 Kč 1 735 Kč bez DPH
Dostupné do 48 hodin
Můžeme doručit do:
30.6.2022

✅ migrace aktivních částic a vytvoření krystalů pro utěsnění kapilární sítě
✅ 1-komp. systém, stačí přidat vodu
✅ konzistence pro snadnou aplikaci štětcem nebo nízkotlakým stříkáním
✅ ochrana před pozitivním i negativním tlakem vody
✅ vynikající přilnavost k betonu, paropropustná
✅ aplikace na beton a opravné malty


Detailní informace

Detailní popis produktu

Sika MonoTop®-160 Migrating je jednokomponentní, cementová hydroizolační stěrka obsahující příměsi a aktivní látky, které migrují do pórů a kapilární sítě betonu, kde reagují s dostupnou vlhkostí a volnými vápennými částicemi. Vytvoří tak nerozpustnou krystalickou strukturu v kapilární síti. Stěrka se aplikuje štětcem nebo stříkáním. Vytváří vodotěsnou vrstvu, která chrání všechny typy betonových konstrukcí před pronikáním vody.

 
POUŽITÍ:
▪ vodotěsné konstrukce, např. spodní stavby, opěrné zdi, výtahové šachty...
▪ vodotěsné betonové prvky
▪ pozitivní a negativní hydroizolace


Podrobnější informace o použití a údaje o produktu najdete v záložce Technické dokumenty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklep a základy
POUŽITÍ: interiér, exteriér
BALENÍ: 25 kg
BARVA: šedá
SPOTŘEBA: cca 1,2 kg malty na m² /1 mm tloušťky.
APLIKACE: zubová stěrka, ocelové hladítko, štětec s tuhým vlasem, strojní stříkání
DOBA EXPIRACE: 12 měsíců od data výroby

Sika MonoTop-160 Migrating

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SIKA ... KNOW - HOW Z VELKÝCH STAVEB DO VAŠICH DOMOVŮ

Bez ohledu na to, jak velký nebo malý je Váš projekt, můžete věřit výrobkům Sika. S hrdostí na více jak 100 letou historii zkušeností, Sika pokračuje v práci na výjimečných stavebních projektech, jako je impozantní Hooverova přehrada ve Spojených státech, budova Evropské centrální banky ve Frankfurtu nad Mohanem, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii. Obrovský sortiment výrobků pro těsnění, lepení, tlumení, ochranu konstrukcí a zesilování odrážejí více než sto let zkušeností, získaných na mnoha stavbách po celém světě. Naše zkušenosti - Vaše výhoda!

Založení společnosti Sika
Základní kámen naší společnosti položil Kaspar Winkler v roce 1910. Vynalezl Sika-1, rychle tuhnoucí hydroizolační přísadu do malty, která byla použita k hydroizolaci Gotthardského tunelu. To umožnilo švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou. Podnikatelský duch Kaspara Winklera zareagoval na rostoucí globální potřebu jeho převratných směsí a založil dceřiné společnosti po celém světě. Již po roce 1930 měl 15 poboček, které si budovaly postavení na trzích stavební chemie v Evropě, Argentině, Brazílii a Japonsku.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Sika prožila dekádu nejrychlejšího růstu. Mezi lety 1990 a 1995 bylo založeno 16 nových dceřiných společností. Obrat se zvyšil ze 2 miliard CHF na více než 4,6 miliard, jejichž významnou část přineslo 36 převzatých společností mezi lety 2000 a 2008. Během tohoto období se zvýšila pracovní síla z 8.000 na 13.000 zaměstnanců.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.

Od roku 2000 Sika soustředí svoji činnost na lepení, tmelení, tlumení, zesilování a ochranu v projektech od základů až po střechu. V těchto technologických oborech usiluje společnost Sika o vedoucí postavení na trhu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení