SikaTop Seal 107, 25 kg - hydroizolace koupelen, balkonů, sklepů, bazénů, nádrží

Kód: 661041
Tip
Značka: SIKA
1 724,25 Kč –10 %
SikaTop Seal 107
1 724,25 Kč –10 % 1 551,22 Kč 1 282 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.6.2022

✅Jednoduchá aplikace i na svislé plochy a stropy.
✅Žádné dodatečné přidávání vody.
✅Bez výskytu smršťovacích trhlin.
✅Dopředu připravené balení.
✅Přetíratelná.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SikaTop Seal-107 je 2-komponentní stěrka s nízkým modulem pružnosti, na bázi cementu modifikovaného syntetickými polymery a mikrosilikou, s obsahem jemných plniv a speciálních přísad. Do stěrky lze vložit mřížkovou tkaninu ze skelných vláken odolných zásadám za účelem vyztužení.

SikaTop Seal-107 není určen jako hydroizolace pod keramické obklady.

Použití

  • vnitřní a vnější hydroizolace a těsnění betonu, betonových zdí a zdiva
  • hydroizolace teras a balkónů a všech ploch vystavených povětrnostním vlivům
  • hydroizolace stěn v sklepních a podzemních prostorách
  • hydroizolace a ochrana hydraulických konstrukcí jako: nádrže, betonové potrubí, kanály, mosty.
  • vnitřní hydroizolace vyztužených betonových zdí a podlah ve sklepních a podzemních prostorách na ochranu proti pronikání vlhkosti

Podrobnější informace o použití a údaje o produktu najdete v záložce Technické dokumenty.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Izolace proti vodě
BALENÍ: 25kg (20kg pytel a 5kg kanystr)
BARVA: šedá
SPOTŘEBA: 2kg/m2 /1mm
POMĚR MÍCHÁNÍ: Pro aplikaci štětcem s tuhým vlasem: komp. A : komp. B = 1 : 4 (hmotnostně). Pro aplikaci stěrkou: komp. A : komp. B =1:4,5 (hmotnostně).
POUŽITÍ: hydroizolace koupelen, balkónů, skladů, sklepů, bazénů, nádrží atd.
APLIKACE: štětec s tuhým vlasem, stěrka, pomocí zařízení na stříkání malty
DOBA ZPRACOVÁNÍ: 30 minut při +20°C
ČEKACÍ DOBA: +10°C - 12 hodin, +20°C - 6 hodin, +30°C - 3 hodiny
DOBA EXPIRACE: 12 měsíců od data výroby

SikaTop Seal 107, aplikace

SikaTop Seal 107, aplikace II

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SIKA ... KNOW - HOW Z VELKÝCH STAVEB DO VAŠICH DOMOVŮ

Bez ohledu na to, jak velký nebo malý je Váš projekt, můžete věřit výrobkům Sika. S hrdostí na více jak 100 letou historii zkušeností, Sika pokračuje v práci na výjimečných stavebních projektech, jako je impozantní Hooverova přehrada ve Spojených státech, budova Evropské centrální banky ve Frankfurtu nad Mohanem, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii. Obrovský sortiment výrobků pro těsnění, lepení, tlumení, ochranu konstrukcí a zesilování odrážejí více než sto let zkušeností, získaných na mnoha stavbách po celém světě. Naše zkušenosti - Vaše výhoda!

Založení společnosti Sika
Základní kámen naší společnosti položil Kaspar Winkler v roce 1910. Vynalezl Sika-1, rychle tuhnoucí hydroizolační přísadu do malty, která byla použita k hydroizolaci Gotthardského tunelu. To umožnilo švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou. Podnikatelský duch Kaspara Winklera zareagoval na rostoucí globální potřebu jeho převratných směsí a založil dceřiné společnosti po celém světě. Již po roce 1930 měl 15 poboček, které si budovaly postavení na trzích stavební chemie v Evropě, Argentině, Brazílii a Japonsku.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Sika prožila dekádu nejrychlejšího růstu. Mezi lety 1990 a 1995 bylo založeno 16 nových dceřiných společností. Obrat se zvyšil ze 2 miliard CHF na více než 4,6 miliard, jejichž významnou část přineslo 36 převzatých společností mezi lety 2000 a 2008. Během tohoto období se zvýšila pracovní síla z 8.000 na 13.000 zaměstnanců.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.

Od roku 2000 Sika soustředí svoji činnost na lepení, tmelení, tlumení, zesilování a ochranu v projektech od základů až po střechu. V těchto technologických oborech usiluje společnost Sika o vedoucí postavení na trhu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení