Sika MonoTop-108 WaterPlug, 5kg - blesková těsnicí malta pro zastavování průsaků

Kód: 533495
Tip
Značka: SIKA
405,35 Kč –5 %
Minipack 108
405,35 Kč –5 % 384,78 Kč 318 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.6.2022

✅Okamžité utěsnění negativního tlaku vody.
✅Okamžité utěsnění nežádoucích průsaků.
✅Extra rychle tuhnoucí – i v přítomnosti tekoucí vody nedochází k vymývání.
✅Produkt připravený ihned k použití (po smíchání s vodou). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychle tuhnoucí cementová malta na zastavení výronu vody v betonových a cihlových stěnách. 

Po ukončení tuhnutí již nelze směs zpracovávat a jej třeba ji zlikvidovat, proto míchejte jen takové množství, které bezpečně aplikujete během několika sekund. Pokud potřebujete směs použít k zastavení vody v objemnějších místech, můžete do hmoty přidat písek v poměru 1 : 1, neovlivní to čas tuhnutí.

Teplota během aplikace: min. +1 °C / max. +30 °C. Nižší teploty mohou mírně prodloužit dobu tuhnutí.

Podrobnější informace o použití a údaje o produktu najdete v záložce Technické dokumenty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sanace
BALENÍ: 5 kg hliníkový sáček
BARVA: šedá
SPOTŘEBA: dle potřeby
POMĚR MÍCHÁNÍ: 1,25–1,4 l vody na 5 kg
POUŽITÍ: okamžité utěsnění průsaků vody, ve spárách a všude tam, kde je to třeba
APLIKACE: ručně, stěrka
DOBA ZPRACOVÁNÍ: 60-80 sekund při +20°C
DOBA EXPIRACE: 12 měsíců od data výroby

Video 108

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TB Avatar autora | 8.9.2021
Podle očekávání
5
JM Avatar autora | 15.4.2021
Jsem velice spokojen s tímto produktem. Aby splnil to co má, je nutné držet se správného postupu přípravy. Díru začistit, pokud je malá zvětšit a hmotu ve formě podobné plastelíně aplikovat. Doporučuji vyzkoušet bokem nanečisto
5
N Avatar autora | 9.4.2021
dobrý den produkt nesplnil moje očekávání, potřeboval jsem utěsnit spodní vodu prosakující do šachty čerpadla po zaschnutí malty opět voda začala prosakovat děkuji

SIKA ... KNOW - HOW Z VELKÝCH STAVEB DO VAŠICH DOMOVŮ

Bez ohledu na to, jak velký nebo malý je Váš projekt, můžete věřit výrobkům Sika. S hrdostí na více jak 100 letou historii zkušeností, Sika pokračuje v práci na výjimečných stavebních projektech, jako je impozantní Hooverova přehrada ve Spojených státech, budova Evropské centrální banky ve Frankfurtu nad Mohanem, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii. Obrovský sortiment výrobků pro těsnění, lepení, tlumení, ochranu konstrukcí a zesilování odrážejí více než sto let zkušeností, získaných na mnoha stavbách po celém světě. Naše zkušenosti - Vaše výhoda!

Založení společnosti Sika
Základní kámen naší společnosti položil Kaspar Winkler v roce 1910. Vynalezl Sika-1, rychle tuhnoucí hydroizolační přísadu do malty, která byla použita k hydroizolaci Gotthardského tunelu. To umožnilo švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou. Podnikatelský duch Kaspara Winklera zareagoval na rostoucí globální potřebu jeho převratných směsí a založil dceřiné společnosti po celém světě. Již po roce 1930 měl 15 poboček, které si budovaly postavení na trzích stavební chemie v Evropě, Argentině, Brazílii a Japonsku.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Sika prožila dekádu nejrychlejšího růstu. Mezi lety 1990 a 1995 bylo založeno 16 nových dceřiných společností. Obrat se zvyšil ze 2 miliard CHF na více než 4,6 miliard, jejichž významnou část přineslo 36 převzatých společností mezi lety 2000 a 2008. Během tohoto období se zvýšila pracovní síla z 8.000 na 13.000 zaměstnanců.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.

Od roku 2000 Sika soustředí svoji činnost na lepení, tmelení, tlumení, zesilování a ochranu v projektech od základů až po střechu. V těchto technologických oborech usiluje společnost Sika o vedoucí postavení na trhu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení