Sika MonoTop -452, Opravná malta na horizontální plochy, třída R4

Kód: 456445
1 028,50 Kč –5 %
Sika MonoTop 452 white
1 028,50 Kč –5 % 980,10 Kč 810 Kč bez DPH
Dostupné do 48 hodin
Můžeme doručit do:
1.6.2022

✅Vyztužená vlákny.
✅Velmi měkká až tekutá konzistence.
✅Třída R4 podle ČSN EN 1504-3.
✅Vynikající přídržnost k podkladu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opravná malta na horizontální plochy, třída R4
Sika MonoTop®-452 je 1-komponentní cementová opravná malta, zesílená umělými vlákny, na bázi technologie Silicafume. Splňuje požadavky třídy R4 dle normy EN 1504-3. Díky redukovanému smrštění je vhodná pro vrstvy s větší tloušťkou a horizontální celoplošné opravy.

Použití:

  • Oprava poškozených vodorovných betonových ploch jako jsou např. mostovky a podlahové konstrukce
  • Vhodné pro opravy betonu (Zásada 3, metoda 3.1 a 3.2.podle ČSN EN 1504-9)
  • Vhodné pro zesilování betonových nosných konstrukcí (Zásada 4, metoda 4.4 podle EN 1504-9). Zvyšuje únosnost struktury betonu díky doplnění vrstvy malty
  • Vhodné jako ochrana nebo obnovení pasivace (Zásada 7, metoda 7.1 a 7.2 podle EN 1504-9). Pro zvětšení tloušťky krycí vrstvy betonu, náhrada kontaminovaného nebo zkarbonatovaného betonu

Podrobnější informace o použití a údaje o produktu najdete v záložce Technické dokumenty.

Oprava betonové desky a římsy balkonu jemnou cementovou stěrkou MonoTop 620.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sanace
BARVA: šedá
SPOTŘEBA: ca 1,90 kg prášku / m2 a 1 mm hotové malty.
POMĚR MÍCHÁNÍ: ~ 3,5 až 3,7 litrů vody na 25 kg pytel (platí také pro strojní aplikaci)
POUŽITÍ: exteriér
APLIKACE: Ruční nebo strojní aplikace
SKLADOVATELNOST: 9 měsíců od data výroby při splnění podmínek skladování
ZPRACOVATELNOST: ~ 30 minut při +23°C

oprava betonové desky a římsy balkonu MonoTop 620

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SIKA ... KNOW - HOW Z VELKÝCH STAVEB DO VAŠICH DOMOVŮ

Bez ohledu na to, jak velký nebo malý je Váš projekt, můžete věřit výrobkům Sika. S hrdostí na více jak 100 letou historii zkušeností, Sika pokračuje v práci na výjimečných stavebních projektech, jako je impozantní Hooverova přehrada ve Spojených státech, budova Evropské centrální banky ve Frankfurtu nad Mohanem, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii. Obrovský sortiment výrobků pro těsnění, lepení, tlumení, ochranu konstrukcí a zesilování odrážejí více než sto let zkušeností, získaných na mnoha stavbách po celém světě. Naše zkušenosti - Vaše výhoda!

Založení společnosti Sika
Základní kámen naší společnosti položil Kaspar Winkler v roce 1910. Vynalezl Sika-1, rychle tuhnoucí hydroizolační přísadu do malty, která byla použita k hydroizolaci Gotthardského tunelu. To umožnilo švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou. Podnikatelský duch Kaspara Winklera zareagoval na rostoucí globální potřebu jeho převratných směsí a založil dceřiné společnosti po celém světě. Již po roce 1930 měl 15 poboček, které si budovaly postavení na trzích stavební chemie v Evropě, Argentině, Brazílii a Japonsku.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Sika prožila dekádu nejrychlejšího růstu. Mezi lety 1990 a 1995 bylo založeno 16 nových dceřiných společností. Obrat se zvyšil ze 2 miliard CHF na více než 4,6 miliard, jejichž významnou část přineslo 36 převzatých společností mezi lety 2000 a 2008. Během tohoto období se zvýšila pracovní síla z 8.000 na 13.000 zaměstnanců.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.

Od roku 2000 Sika soustředí svoji činnost na lepení, tmelení, tlumení, zesilování a ochranu v projektech od základů až po střechu. V těchto technologických oborech usiluje společnost Sika o vedoucí postavení na trhu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení