Sika Screed - 100, 25 kg - maltová směs pro zhotovení potěrů

Kód: 488008
Akce Tip
Značka: SIKA
390,83 Kč 323 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.10.2021

✅Velmi nízké smrštění.
✅Vysoké pevnosti již druhý den po aplikaci.
✅Pro vrstvy tloušťky 10 až 60 mm.
✅Připraven pro okamžité použití (smíchání pouze s vodou).
✅Snadné zahlazení povrchu
✅Pochozí již po 12 hodinách

Detailní informace

Detailní popis produktu

SikaScreed-100 je předmíchaná maltová směs na bázi vysokopevnostních hydraulických pojiv, vápeno/křemičitých příměsí, organických kopolymerů a speciálních přísad pro zhotovení vnitřních i vnějších vysokopevnostních potěrů s nízkou zbytkovou vlhkostí a nízkým smrštěním.

Vhodné jako podklad pod dlažbu, keramické dlaždice, kámen, dřevěné podlahy, PVC, vhodný pro podlahy s podlahovým topením.

 Použití

  • zhotovení plovoucích nebo kotvených potěrů v občanských a průmyslových prostorách
  • možnost rychlé pokládky pochozí vrstvy s požadavkem na nízkou vlhkost podkladu
  • lze použít jako podklad pod dlažbu, keramické dlaždice, kámen, dřevěné podlahy, PVC a další podlahové krytiny
  • vhodný pro podlahy s podlahovým topením
  • vhodná pro opravy míst s požadavkem rychlého obnovení provozu
  • vhodné pro zhotovení spádových vrstev balkonů 

Podrobnější informace o použití a údaje o produktu najdete v záložce Technické dokumenty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Opravné malty
BALENÍ: pytel 25 kg
SPOTŘEBA: 18 - 22 kg / m2 na 10 mm tloušťku vrstvy
BARVA: šedá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SIKA ... KNOW - HOW Z VELKÝCH STAVEB DO VAŠICH DOMOVŮ

Bez ohledu na to, jak velký nebo malý je Váš projekt, můžete věřit výrobkům Sika. S hrdostí na více jak 100 letou historii zkušeností, Sika pokračuje v práci na výjimečných stavebních projektech, jako je impozantní Hooverova přehrada ve Spojených státech, budova Evropské centrální banky ve Frankfurtu nad Mohanem, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii. Obrovský sortiment výrobků pro těsnění, lepení, tlumení, ochranu konstrukcí a zesilování odrážejí více než sto let zkušeností, získaných na mnoha stavbách po celém světě. Naše zkušenosti - Vaše výhoda!

Založení společnosti Sika
Základní kámen naší společnosti položil Kaspar Winkler v roce 1910. Vynalezl Sika-1, rychle tuhnoucí hydroizolační přísadu do malty, která byla použita k hydroizolaci Gotthardského tunelu. To umožnilo švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou. Podnikatelský duch Kaspara Winklera zareagoval na rostoucí globální potřebu jeho převratných směsí a založil dceřiné společnosti po celém světě. Již po roce 1930 měl 15 poboček, které si budovaly postavení na trzích stavební chemie v Evropě, Argentině, Brazílii a Japonsku.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Sika prožila dekádu nejrychlejšího růstu. Mezi lety 1990 a 1995 bylo založeno 16 nových dceřiných společností. Obrat se zvyšil ze 2 miliard CHF na více než 4,6 miliard, jejichž významnou část přineslo 36 převzatých společností mezi lety 2000 a 2008. Během tohoto období se zvýšila pracovní síla z 8.000 na 13.000 zaměstnanců.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.

Od roku 2000 Sika soustředí svoji činnost na lepení, tmelení, tlumení, zesilování a ochranu v projektech od základů až po střechu. V těchto technologických oborech usiluje společnost Sika o vedoucí postavení na trhu.