Sika MonoTop-2002 Universal, hrubá reprofilační malta

Kód: 623476
602,58 Kč 498 Kč bez DPH
Dostupné do 48 hodin
Můžeme doručit do:
30.6.2022

✅Výnikající zpracovatelnost. Třída R4 dle ČSN EN 1504-3
✅Tixotropní. Pro svislé i podhledové konstrukce.
✅Tloušťka jednotlivé vrstvy lokálně až 50 mm. Velmi nízké smrštění.
✅Odolnost vůči mrazu a posypovým solím (R4).

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sika MonoTop®-2002 Universal je 1-komponentní cementová reprofilační malta splňující požadavky třídy R4 dle normy ČSN EN 1504-3: Výrobky a systémy pro ochranu a opravu betonových konstrukcí – část 3: Opravy se statickou funkcí a bez statické funkce.

Použití

  • Pro opravy poškozených betonových nebo železebetonových konstrukcí jako jsou mosty, chladící věže, betonové zdi, balkóny atd.
  • Vhodné pro opravy betonu (Zásada 3, metoda 3.1 a 3.3 podle EN 1504-9)
  • Vhodné pro zesilování konstrukcí (Zásada 4, metoda 4.4 dle ČSN EN 1504-9) - Zvýšení únosnosti betonové konstrukce přidáním malty
  • Vhodné jako ochrana nebo obnovení pasivace (Zásada 7, metoda 7.1 a 7.2 dle ČSN EN 1504-9) - Zvýšení krycí vrstvy výztuže přidáním malty a náhrada poškozeného nebo kontaminovaného betonu

Sika MonoTop®-2002 Universal je součástí řady malt Sika vyhovující požadavkům evropské normy ČSN EN 1504 a zahrnuje:

  • Sika MonoTop®-2001 Bond&Protect -Spojovací můstek/Ochrana výztuže
  • Sika MonoTop®-2002 Universal - Opravná malta
  • Sika MonoTop®-2003 Finish -Vyrovnávací malta

Podrobnější informace o použití a údaje o produktu najdete v záložce Technické dokumenty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sanace
BARVA: šedá
ZPRACOVATELNOST: ~ 40 minut při +20 °C
POUŽITÍ: exteriér
APLIKACE: ručně nebo strojně
DOBA EXPIRACE: 12 měsíců od data výroby
BALENÍ: pytel 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SIKA ... KNOW - HOW Z VELKÝCH STAVEB DO VAŠICH DOMOVŮ

Bez ohledu na to, jak velký nebo malý je Váš projekt, můžete věřit výrobkům Sika. S hrdostí na více jak 100 letou historii zkušeností, Sika pokračuje v práci na výjimečných stavebních projektech, jako je impozantní Hooverova přehrada ve Spojených státech, budova Evropské centrální banky ve Frankfurtu nad Mohanem, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii. Obrovský sortiment výrobků pro těsnění, lepení, tlumení, ochranu konstrukcí a zesilování odrážejí více než sto let zkušeností, získaných na mnoha stavbách po celém světě. Naše zkušenosti - Vaše výhoda!

Založení společnosti Sika
Základní kámen naší společnosti položil Kaspar Winkler v roce 1910. Vynalezl Sika-1, rychle tuhnoucí hydroizolační přísadu do malty, která byla použita k hydroizolaci Gotthardského tunelu. To umožnilo švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou. Podnikatelský duch Kaspara Winklera zareagoval na rostoucí globální potřebu jeho převratných směsí a založil dceřiné společnosti po celém světě. Již po roce 1930 měl 15 poboček, které si budovaly postavení na trzích stavební chemie v Evropě, Argentině, Brazílii a Japonsku.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Sika prožila dekádu nejrychlejšího růstu. Mezi lety 1990 a 1995 bylo založeno 16 nových dceřiných společností. Obrat se zvyšil ze 2 miliard CHF na více než 4,6 miliard, jejichž významnou část přineslo 36 převzatých společností mezi lety 2000 a 2008. Během tohoto období se zvýšila pracovní síla z 8.000 na 13.000 zaměstnanců.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.

Od roku 2000 Sika soustředí svoji činnost na lepení, tmelení, tlumení, zesilování a ochranu v projektech od základů až po střechu. V těchto technologických oborech usiluje společnost Sika o vedoucí postavení na trhu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení