Sikalastic 490 T, 5 kg - vodotěsný transparentní nátěr na balkóny a terasy

Kód: 156271
Akce Tip
Značka: SIKA
5 953,20 Kč –25 %
sikalastic 490 t
5 953,20 Kč –25 % 4 464,90 Kč 3 690 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2022

✅UV-stabilní a odolné vůči zažloutnutí.
✅Během stárnutí zůstává transparentní a elastický
✅Odolné vůči alkaliím a chemikáliím.
✅Jednoduše čistitelné.
✅Bezesparý systém.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sikalastic 490 T je 1-komponentní vodotěsný nátěr na bázi polyuretanu, vytvrzující vlhkostí, určen k trvanlivé ochraně, vznikne tekutě aplikovaná elastická vodotěsná membrána.

Použití

  • hydroizolace, renovace a ochrana balkonů, teras atd.
  • hydroizolace nádvoří, střešních světlíků, skleníků
  • ochrana proti mrazu, CO2, kyselým dešťům


Na zlepšení přilnavosti na sklo a glazované povrchy doporučujeme na penetraci Sika Primer-490 T.

Podrobnější informace o použití a údaje o produktu najdete v záložce Technické dokumenty.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Terasa a balkón
BALENÍ: 5 kg
BARVA: transparentní
SPOTŘEBA: Spotřeba na 1-3 vrstvy závisí na nasákavosti a typu použití (hydroizolace nebo renovace). Ochrana podkladu před prachem a znečištěním: ~ 0,2 kg/m2 na 1 vrstvu Vodotěsný nátěr (na uzavřený povrch a nízké zatížení pochozí): ~ 0,7 kg/m2 ve dvou vrstvách (každá 0,3 – 04 kg/m2 ) Vodotěsný nátěr (nasákavý podklad a vysoké zatížení pochozí): ~ 1,0 kg/m2 ve třech vrstvách (každá 0,3 – 0,4 kg/m2 )
POUŽITÍ: přírodní kámen, keramika, sklo, polykarbonát, sklokeramické tvárnice
APLIKACE: váleček, štětec
DOBA SCHNUTÍ/VYTVRZENÍ: úplně vytvrdnuté po 7 dnech
DOBA EXPIRACE: 9 měsíců od data výroby

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
6x
4
2x
3
5x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
T Avatar autora | 17.1.2021
Super

SIKA ... KNOW - HOW Z VELKÝCH STAVEB DO VAŠICH DOMOVŮ

Bez ohledu na to, jak velký nebo malý je Váš projekt, můžete věřit výrobkům Sika. S hrdostí na více jak 100 letou historii zkušeností, Sika pokračuje v práci na výjimečných stavebních projektech, jako je impozantní Hooverova přehrada ve Spojených státech, budova Evropské centrální banky ve Frankfurtu nad Mohanem, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii. Obrovský sortiment výrobků pro těsnění, lepení, tlumení, ochranu konstrukcí a zesilování odrážejí více než sto let zkušeností, získaných na mnoha stavbách po celém světě. Naše zkušenosti - Vaše výhoda!

Založení společnosti Sika
Základní kámen naší společnosti položil Kaspar Winkler v roce 1910. Vynalezl Sika-1, rychle tuhnoucí hydroizolační přísadu do malty, která byla použita k hydroizolaci Gotthardského tunelu. To umožnilo švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou. Podnikatelský duch Kaspara Winklera zareagoval na rostoucí globální potřebu jeho převratných směsí a založil dceřiné společnosti po celém světě. Již po roce 1930 měl 15 poboček, které si budovaly postavení na trzích stavební chemie v Evropě, Argentině, Brazílii a Japonsku.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Sika prožila dekádu nejrychlejšího růstu. Mezi lety 1990 a 1995 bylo založeno 16 nových dceřiných společností. Obrat se zvyšil ze 2 miliard CHF na více než 4,6 miliard, jejichž významnou část přineslo 36 převzatých společností mezi lety 2000 a 2008. Během tohoto období se zvýšila pracovní síla z 8.000 na 13.000 zaměstnanců.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.

Od roku 2000 Sika soustředí svoji činnost na lepení, tmelení, tlumení, zesilování a ochranu v projektech od základů až po střechu. V těchto technologických oborech usiluje společnost Sika o vedoucí postavení na trhu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení