Sikaflex Tank N, 600ml - elastický tmel odolný nebezpečným chemikáliím

Kód: 156879
Tip
Značka: SIKA
562,65 Kč –14 %
Sikaflex Tank N, 600ml - elastický tmel odolný nebezpečným chemikáliím
562,65 Kč –14 % 481,58 Kč 398 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.10.2021

✅Vysoká chemická odolnost.
✅Vysoká mechanická odolnost.
✅Vlhkostí vytvrzující.
✅Dobré aplikační vlastnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

1-komponentní, vzdušnou vlhkostí vytvrzující, pružný spárovací tmel pro použití v oblastech určených pro skladování, stáčení, manipulaci kapalin nebezpečných pro znečištění vod: podlahové spáry v čerpacích stanicích, v chemicky zatížených provozech (stáčecí místa, skladovací plochy, skladovací nádrže, záchytné jímky), parkovací plochy a garáže.

Podrobnější informace o použití a údaje o produktu najdete v záložce Technické dokumenty.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tmely, silikony a lepidla
BALENÍ: 600ml monoporcie, balenií ve fólii (20ks v krabici)
BARVA: šedá
SPOTŘEBA: 1 balení na spáru 6m x 10mm x 10mm
POUŽITÍ: prostory, které se využívají na skladování, stáčení a překládku tekutin nebezpečných pro vodu
APLIKACE: pomocí aplikační pistole
DOBA SCHNUTÍ/VYTVRZENÍ: 2,5mm/24 hodín
DOBA EXPIRACE: 12 měsíců od data výroby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SIKA ... KNOW - HOW Z VELKÝCH STAVEB DO VAŠICH DOMOVŮ

Bez ohledu na to, jak velký nebo malý je Váš projekt, můžete věřit výrobkům Sika. S hrdostí na více jak 100 letou historii zkušeností, Sika pokračuje v práci na výjimečných stavebních projektech, jako je impozantní Hooverova přehrada ve Spojených státech, budova Evropské centrální banky ve Frankfurtu nad Mohanem, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii. Obrovský sortiment výrobků pro těsnění, lepení, tlumení, ochranu konstrukcí a zesilování odrážejí více než sto let zkušeností, získaných na mnoha stavbách po celém světě. Naše zkušenosti - Vaše výhoda!

Založení společnosti Sika
Základní kámen naší společnosti položil Kaspar Winkler v roce 1910. Vynalezl Sika-1, rychle tuhnoucí hydroizolační přísadu do malty, která byla použita k hydroizolaci Gotthardského tunelu. To umožnilo švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou. Podnikatelský duch Kaspara Winklera zareagoval na rostoucí globální potřebu jeho převratných směsí a založil dceřiné společnosti po celém světě. Již po roce 1930 měl 15 poboček, které si budovaly postavení na trzích stavební chemie v Evropě, Argentině, Brazílii a Japonsku.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Sika prožila dekádu nejrychlejšího růstu. Mezi lety 1990 a 1995 bylo založeno 16 nových dceřiných společností. Obrat se zvyšil ze 2 miliard CHF na více než 4,6 miliard, jejichž významnou část přineslo 36 převzatých společností mezi lety 2000 a 2008. Během tohoto období se zvýšila pracovní síla z 8.000 na 13.000 zaměstnanců.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.

Od roku 2000 Sika soustředí svoji činnost na lepení, tmelení, tlumení, zesilování a ochranu v projektech od základů až po střechu. V těchto technologických oborech usiluje společnost Sika o vedoucí postavení na trhu.