Sika Tack Panel lepidlo, 600ml - lepidlo pro provětrávané fasádní panely

Kód: 24107
Tip
Značka: SIKA
1 044,23 Kč –20 %
Sika Tack Panel lepidlo, 600ml - lepidlo pro provětrávané fasádní panely
1 044,23 Kč –20 % 834,90 Kč 690 Kč bez DPH
Dostupné do 48 hodin
Můžeme doručit do:
1.6.2022

 

✅Odolný proti povětrnosti a stárnutí.
✅Tuhé, nepohyblivé upevnění.
✅Snadno udržovatelný fasádní systém.
✅Rovnoměrné rozdělení napětí po celé ploše fasádního panelu.
✅Hospodárná, rychlá montáž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

1-komponentní trvale-elastická lepící hmota, která se používá v systému se Sika Tack Panel páskou.  Se systémem SikaTack® Panel mohou být upevňovány tenkostěnné fasádní a dekorační desky na obvyklé konstrukce bez viditelných spojovacích a upevňovacích prvků.

Systém se skládá z trvale pružného lepidla SikaTack Panel, z oboustranně lepící montážní pásky SikaTack Panel k okamžité fixaci desek a z přípravků pro odpovídající přípravu povrchů lepených materiálů. Se systémem SikaTack Panel mohou být upevňovány tenkostěnné fasádní a dekorační desky na obvyklé konstrukce bez viditelných spojovacích a upevňovacích prvků.

Podrobnější informace o použití a údaje o produktu najdete v záložce Technické dokumenty.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tmely, silikony a lepidla
HMOTNOST: 0,6 kg
BALENÍ: 600 ml
BARVA: slonová kost
SPOTŘEBA: 13 bežných metrů z monoporce ( 600 ml )
POUŽITÍ: fasádní obklady v oblasti obytných a průmyslových staveb, novostaveb a sanace, vnitřních prostorů
APLIKACE: pistolí - lepení na housenku 8 x 10 mm, -40oC - +90 o C
DOBA SCHNUTÍ/VYTVRZENÍ: 4mm / 24 hod. při +23°C / 50% r.v.v.
DOBA EXPIRACE: 9 měsíců od data výroby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SIKA ... KNOW - HOW Z VELKÝCH STAVEB DO VAŠICH DOMOVŮ

Bez ohledu na to, jak velký nebo malý je Váš projekt, můžete věřit výrobkům Sika. S hrdostí na více jak 100 letou historii zkušeností, Sika pokračuje v práci na výjimečných stavebních projektech, jako je impozantní Hooverova přehrada ve Spojených státech, budova Evropské centrální banky ve Frankfurtu nad Mohanem, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii. Obrovský sortiment výrobků pro těsnění, lepení, tlumení, ochranu konstrukcí a zesilování odrážejí více než sto let zkušeností, získaných na mnoha stavbách po celém světě. Naše zkušenosti - Vaše výhoda!

Založení společnosti Sika
Základní kámen naší společnosti položil Kaspar Winkler v roce 1910. Vynalezl Sika-1, rychle tuhnoucí hydroizolační přísadu do malty, která byla použita k hydroizolaci Gotthardského tunelu. To umožnilo švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou. Podnikatelský duch Kaspara Winklera zareagoval na rostoucí globální potřebu jeho převratných směsí a založil dceřiné společnosti po celém světě. Již po roce 1930 měl 15 poboček, které si budovaly postavení na trzích stavební chemie v Evropě, Argentině, Brazílii a Japonsku.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Sika prožila dekádu nejrychlejšího růstu. Mezi lety 1990 a 1995 bylo založeno 16 nových dceřiných společností. Obrat se zvyšil ze 2 miliard CHF na více než 4,6 miliard, jejichž významnou část přineslo 36 převzatých společností mezi lety 2000 a 2008. Během tohoto období se zvýšila pracovní síla z 8.000 na 13.000 zaměstnanců.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.

Od roku 2000 Sika soustředí svoji činnost na lepení, tmelení, tlumení, zesilování a ochranu v projektech od základů až po střechu. V těchto technologických oborech usiluje společnost Sika o vedoucí postavení na trhu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení