Sika Primer MB, 10 kg - epoxidový nátěr a bariéra proti vlhkosti pro lepení dřevěných podlah

Kód: 498995
Tip
Značka: SIKA
8 409,50 Kč –20 %
Sika Primer MB, 10 kg - epoxidový nátěr a bariéra proti vlhkosti pro lepení dřevěných podlah
8 409,50 Kč –20 % 6 727,60 Kč 5 560 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2022

✅Umožňuje zkrácení času pokládky parket.
✅Snižuje spotřebu lepidla
✅Vhodné pro povrchy s podlahovým topením.
✅Nízká viskozita.
✅Bez rozpouštědel, lehká aplikace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sika Primer MB je 2-komponentní primer a regulátor vlhkosti na bázi epoxidové pryskyřice pro úpravu podkladu před lepením parket a dřevěných podlah s elastickými lepidly SikaBond na problematických podkladech.

POUŽITÍ

  • ve spojení se systémem pro lepení dřevěných podlah SikaBond pro kontrolu vlhkosti cementových podkladů s obsahem vlhkosti více než 6 % CM.
  • pro zpevnění betonových, cementových a anhydritových podkladů a pro opravované podklady.
  • jako pevnostní můstek prosypaných litých asfaltů a podkladů se zbytky původních lepidel.

Podrobnější informace o použití a údaje o produktu najdete v záložce Technické dokumenty.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Penetrace, přísady, ředidla
BALENÍ: Komponent A: 7,5 kg plechová nádoba Komponent B: 2,5 kg plechová nádoba Směs A+B: 10,0 kg
SPOTŘEBA: Beton a/nebo cementové stěrky a anhydritové stěrky, včetně litých anhydritových potěrů: ▪ 400-600 g/m2 v závislosti na nasákavosti podkladu. Prosypaný litý asfalt: 250-300 g/m2
POUŽITÍ: interiér
APLIKACE: pomocí nilonového válečku
DOBA ZPRACOVÁNÍ: 30 minut při +20°C
DOBA SCHNUTÍ/VYTVRZENÍ: +10o C - 18 h., + 20o C - 12 h., + 30o C - 6 h.
DOBA EXPIRACE: 24 měsíců

Sika® Primer MB se SikaBond 52 Parquet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SIKA ... KNOW - HOW Z VELKÝCH STAVEB DO VAŠICH DOMOVŮ

Bez ohledu na to, jak velký nebo malý je Váš projekt, můžete věřit výrobkům Sika. S hrdostí na více jak 100 letou historii zkušeností, Sika pokračuje v práci na výjimečných stavebních projektech, jako je impozantní Hooverova přehrada ve Spojených státech, budova Evropské centrální banky ve Frankfurtu nad Mohanem, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii. Obrovský sortiment výrobků pro těsnění, lepení, tlumení, ochranu konstrukcí a zesilování odrážejí více než sto let zkušeností, získaných na mnoha stavbách po celém světě. Naše zkušenosti - Vaše výhoda!

Založení společnosti Sika
Základní kámen naší společnosti položil Kaspar Winkler v roce 1910. Vynalezl Sika-1, rychle tuhnoucí hydroizolační přísadu do malty, která byla použita k hydroizolaci Gotthardského tunelu. To umožnilo švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou. Podnikatelský duch Kaspara Winklera zareagoval na rostoucí globální potřebu jeho převratných směsí a založil dceřiné společnosti po celém světě. Již po roce 1930 měl 15 poboček, které si budovaly postavení na trzích stavební chemie v Evropě, Argentině, Brazílii a Japonsku.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Sika prožila dekádu nejrychlejšího růstu. Mezi lety 1990 a 1995 bylo založeno 16 nových dceřiných společností. Obrat se zvyšil ze 2 miliard CHF na více než 4,6 miliard, jejichž významnou část přineslo 36 převzatých společností mezi lety 2000 a 2008. Během tohoto období se zvýšila pracovní síla z 8.000 na 13.000 zaměstnanců.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.

Od roku 2000 Sika soustředí svoji činnost na lepení, tmelení, tlumení, zesilování a ochranu v projektech od základů až po střechu. V těchto technologických oborech usiluje společnost Sika o vedoucí postavení na trhu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení