Sika Primer MB, 10 kg - epoxidový nátěr a bariéra proti vlhkosti pro lepení dřevěných podlah

Kód: 498995
Tip
Značka: SIKA
7 647,20 Kč –20 %
Sika Primer MB, 10 kg - epoxidový nátěr a bariéra proti vlhkosti pro lepení dřevěných podlah
7 647,20 Kč –20 % 6 134,70 Kč 5 070 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.10.2021

✅Umožňuje zkrácení času pokládky parket.
✅Snižuje spotřebu lepidla
✅Vhodné pro povrchy s podlahovým topením.
✅Nízká viskozita.
✅Bez rozpouštědel, lehká aplikace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sika Primer MB je 2-komponentní primer a regulátor vlhkosti na bázi epoxidové pryskyřice pro úpravu podkladu před lepením parket a dřevěných podlah s elastickými lepidly SikaBond na problematických podkladech.

POUŽITÍ

  • ve spojení se systémem pro lepení dřevěných podlah SikaBond pro kontrolu vlhkosti cementových podkladů s obsahem vlhkosti více než 6 % CM.
  • pro zpevnění betonových, cementových a anhydritových podkladů a pro opravované podklady.
  • jako pevnostní můstek prosypaných litých asfaltů a podkladů se zbytky původních lepidel.

Podrobnější informace o použití a údaje o produktu najdete v záložce Technické dokumenty.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Penetrace, přísady, ředidla
BALENÍ: Komponent A: 7,5 kg plechová nádoba Komponent B: 2,5 kg plechová nádoba Směs A+B: 10,0 kg
SPOTŘEBA: Beton a/nebo cementové stěrky a anhydritové stěrky, včetně litých anhydritových potěrů: ▪ 400-600 g/m2 v závislosti na nasákavosti podkladu. Prosypaný litý asfalt: 250-300 g/m2
POUŽITÍ: interiér
APLIKACE: pomocí nilonového válečku
DOBA ZPRACOVÁNÍ: 30 minut při +20°C
DOBA SCHNUTÍ/VYTVRZENÍ: +10o C - 18 h., + 20o C - 12 h., + 30o C - 6 h.
DOBA EXPIRACE: 24 měsíců

Sika® Primer MB se SikaBond 52 Parquet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SIKA ... KNOW - HOW Z VELKÝCH STAVEB DO VAŠICH DOMOVŮ

Bez ohledu na to, jak velký nebo malý je Váš projekt, můžete věřit výrobkům Sika. S hrdostí na více jak 100 letou historii zkušeností, Sika pokračuje v práci na výjimečných stavebních projektech, jako je impozantní Hooverova přehrada ve Spojených státech, budova Evropské centrální banky ve Frankfurtu nad Mohanem, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii. Obrovský sortiment výrobků pro těsnění, lepení, tlumení, ochranu konstrukcí a zesilování odrážejí více než sto let zkušeností, získaných na mnoha stavbách po celém světě. Naše zkušenosti - Vaše výhoda!

Založení společnosti Sika
Základní kámen naší společnosti položil Kaspar Winkler v roce 1910. Vynalezl Sika-1, rychle tuhnoucí hydroizolační přísadu do malty, která byla použita k hydroizolaci Gotthardského tunelu. To umožnilo švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou. Podnikatelský duch Kaspara Winklera zareagoval na rostoucí globální potřebu jeho převratných směsí a založil dceřiné společnosti po celém světě. Již po roce 1930 měl 15 poboček, které si budovaly postavení na trzích stavební chemie v Evropě, Argentině, Brazílii a Japonsku.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Sika prožila dekádu nejrychlejšího růstu. Mezi lety 1990 a 1995 bylo založeno 16 nových dceřiných společností. Obrat se zvyšil ze 2 miliard CHF na více než 4,6 miliard, jejichž významnou část přineslo 36 převzatých společností mezi lety 2000 a 2008. Během tohoto období se zvýšila pracovní síla z 8.000 na 13.000 zaměstnanců.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.

Od roku 2000 Sika soustředí svoji činnost na lepení, tmelení, tlumení, zesilování a ochranu v projektech od základů až po střechu. V těchto technologických oborech usiluje společnost Sika o vedoucí postavení na trhu.