SikaHyflex - 250 Facade, 600ml - těsnicí PU hmota pro beton, zdivo a fasádní desky

Kód: 435543
457,38 Kč –10 %
SikaHyflex - 250 Facade, 600ml - těsnicí PU hmota pro beton, zdivo a fasádní desky
457,38 Kč –10 % 411,40 Kč 340 Kč bez DPH
Na dotaz

✅Odolná proti povětrnostním vlivům a stárnutí.
✅Vytvrzení bez tvoření bublin a puchýřů.
✅Minimální zatížení spár.
✅Bez rozpouštědel a zápachu.
✅Velmi nízké emise.
✅Přetiratelná, elastická.

Detailní informace

Detailní popis produktu

1komponentní, vzdušnou vlhkostí vytvrzující, trvale elastická hmota pro pohyblivé a připojovací spáry fasád komerčních budov, s nízkým modulem pružnosti. Profesionální vysokopevnostní těsnící polyuretanová hmota pro beton, zdivo a fasádní desky.

Podrobnější informace o použití a údaje o produktu najdete v záložce Technické dokumenty.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Terasa a balkón
BALENÍ: 600 ml
BARVA: šedá, ostatní odstíny na vyžádání
SPOTŘEBA: uvedena v technickém listu
POUŽITÍ: na pohyblivé a připojovací spáry fasád komerčních budov, s nízkym modulem pružnosti.
APLIKACE: pomocí aplikační profi pistole
DOBA EXPIRACE: 15 měsíců od data výroby

Návod na aplikaci

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SIKA ... KNOW - HOW Z VELKÝCH STAVEB DO VAŠICH DOMOVŮ

Bez ohledu na to, jak velký nebo malý je Váš projekt, můžete věřit výrobkům Sika. S hrdostí na více jak 100 letou historii zkušeností, Sika pokračuje v práci na výjimečných stavebních projektech, jako je impozantní Hooverova přehrada ve Spojených státech, budova Evropské centrální banky ve Frankfurtu nad Mohanem, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii. Obrovský sortiment výrobků pro těsnění, lepení, tlumení, ochranu konstrukcí a zesilování odrážejí více než sto let zkušeností, získaných na mnoha stavbách po celém světě. Naše zkušenosti - Vaše výhoda!

Založení společnosti Sika
Základní kámen naší společnosti položil Kaspar Winkler v roce 1910. Vynalezl Sika-1, rychle tuhnoucí hydroizolační přísadu do malty, která byla použita k hydroizolaci Gotthardského tunelu. To umožnilo švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou. Podnikatelský duch Kaspara Winklera zareagoval na rostoucí globální potřebu jeho převratných směsí a založil dceřiné společnosti po celém světě. Již po roce 1930 měl 15 poboček, které si budovaly postavení na trzích stavební chemie v Evropě, Argentině, Brazílii a Japonsku.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Sika prožila dekádu nejrychlejšího růstu. Mezi lety 1990 a 1995 bylo založeno 16 nových dceřiných společností. Obrat se zvyšil ze 2 miliard CHF na více než 4,6 miliard, jejichž významnou část přineslo 36 převzatých společností mezi lety 2000 a 2008. Během tohoto období se zvýšila pracovní síla z 8.000 na 13.000 zaměstnanců.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.

Od roku 2000 Sika soustředí svoji činnost na lepení, tmelení, tlumení, zesilování a ochranu v projektech od základů až po střechu. V těchto technologických oborech usiluje společnost Sika o vedoucí postavení na trhu.