SikaGrout-212, 25 kg - expanzní zálivková malta pro kotvení

Kód: 421158 421158/1 Zvolte variantu
1 013,38 Kč 40 535 Kč od 1 013,38 Kč –5 % –25 % až –25 %
SikaGrout-212, 25 kg - expanzní zálivková malta pro kotvení
1 013,38 Kč 40 535 Kč od 1 013,38 Kč –5 % –25 % až –25 % 961,95 Kč 30 383,10 Kč od 961,95 Kč 795 Kč bez DPH 25 110 Kč bez DPH od 795 Kč bez DPH
Na dotaz Dostupné do 48 hodin Zvolte variantu
Balení hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

✅Podlévání kotevních desek, patek, kolejnic,kotevních šroubů, hmoždinek.
✅Těsnění trubkových prostupů.
✅Zalévání všech dutin v omítce, betonu, zdivu, přírodním kamenu.
✅Výborná zpracovatelnost a snadná aplikace
✅Vysoká odolnost proti mrazu  a solím.
✅Kontrolovatelný rozpínavý účinek - viz. Technický list.

Skladem náhradní varianta SikaGrout 314

Výhodná cena při odběru celé palety 40 pytlů  + doprava zdarma !

Detailní informace

Detailní popis produktu

SikaGrout-212 je zálivková hmota s cementovým pojivem, tekutá, s expanzím účinkem. Splňuje požadavky na výrobky pro kotvení a zesilování betonu zabudováním ocelových výztužných prutů podle ČSN EN 1504-6.

Cementová zálivková malta, která je určena především tam, kde je třeba úplné vyplnění prostoru a nástup pevnosti za krátkou dobu. Neobsahuje látky, které způsobují korozi v betonu.

Použití

  • jako tekoucí zálivková hmota ve vrstvách od 12 do 40 mm
  • je vhodná pro zaléváni, kotveni, vyztuženi a uchyceni, například podlévání ložisek, kotevních desek a patek, základů strojů, jeřábových drah, případně kolejnic
  • zalévání a podlévání ocelových opěr a ocelových konstrukcí
  • zalévání a podlévání kotevních šroubů a hmoždinek
  • zalévání výztuže ve výklencích
  • vyplnění všech dutin v betonu,omítce, zdi

Podrobnější informace o použití a údaje o produktu najdete v záložce Technické dokumenty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sanace
BARVA: šedá
BALENÍ: pytel 25 kg / paleta 40 pytlů=1000 kg
SPOTŘEBA: 1,9 kg prášku malty na 1 m 2 a 1 mm hotové malty
POUŽITÍ: zálivková hmota od vrstev 12 - 40 mm,kotvení a vyztužení patek, kotevních desek, kolejnic, kotevní šrouby a hmoždinky, vyplnění všech dutin v betonu, omítce, zdi, vyplnění těsnění trubkových prostupů
DOBA SCHNUTÍ/VYTVRZENÍ: 5 - 9 h
DOBA EXPIRACE: 9 měsíců v neporušených obalech

Video 212

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SIKA ... KNOW - HOW Z VELKÝCH STAVEB DO VAŠICH DOMOVŮ

Bez ohledu na to, jak velký nebo malý je Váš projekt, můžete věřit výrobkům Sika. S hrdostí na více jak 100 letou historii zkušeností, Sika pokračuje v práci na výjimečných stavebních projektech, jako je impozantní Hooverova přehrada ve Spojených státech, budova Evropské centrální banky ve Frankfurtu nad Mohanem, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii. Obrovský sortiment výrobků pro těsnění, lepení, tlumení, ochranu konstrukcí a zesilování odrážejí více než sto let zkušeností, získaných na mnoha stavbách po celém světě. Naše zkušenosti - Vaše výhoda!

Založení společnosti Sika
Základní kámen naší společnosti položil Kaspar Winkler v roce 1910. Vynalezl Sika-1, rychle tuhnoucí hydroizolační přísadu do malty, která byla použita k hydroizolaci Gotthardského tunelu. To umožnilo švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou. Podnikatelský duch Kaspara Winklera zareagoval na rostoucí globální potřebu jeho převratných směsí a založil dceřiné společnosti po celém světě. Již po roce 1930 měl 15 poboček, které si budovaly postavení na trzích stavební chemie v Evropě, Argentině, Brazílii a Japonsku.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Sika prožila dekádu nejrychlejšího růstu. Mezi lety 1990 a 1995 bylo založeno 16 nových dceřiných společností. Obrat se zvyšil ze 2 miliard CHF na více než 4,6 miliard, jejichž významnou část přineslo 36 převzatých společností mezi lety 2000 a 2008. Během tohoto období se zvýšila pracovní síla z 8.000 na 13.000 zaměstnanců.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.

Od roku 2000 Sika soustředí svoji činnost na lepení, tmelení, tlumení, zesilování a ochranu v projektech od základů až po střechu. V těchto technologických oborech usiluje společnost Sika o vedoucí postavení na trhu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení