Sikafloor 102 Level, 25 kg - samonivelační stěrka pro vyrovnání podkladů v interiérech

Kód: 534391
423,50 Kč 350 Kč bez DPH
Dostupné do 48 hodin
Balení hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
30.9.2021

✅Cementová stěrka pro vyrovnání podkladu v interiéru pro tloušťky 2 - 15 mm.
✅Snadná aplikace ručně i strojně.
✅Před pokládkou keramické nebo kamenné dlažby, koberců, PVC, linoleií, dřevěné a laminátové podlahy.
✅Velmi hladký a rovný povrch.
✅Pro plochy s podlahovým vytápěním.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sikafloor-102 Level je cementový, polymery modifikovaný samonivelační a vyhlazovací podlahový potěr (stěrka) pro vyrovnání podkladů v interiérech v tloušťce 2 - 15 mm.

POUŽITÍ

  • pro vyrovnání nerovností před pokládkou keramické nebo kamenné dlažby, textilních a elastických krytin (např. koberce, PVC,přírodní linoleum atd.)
  • pod dřevěné a laminátové podlahy položené plovoucím způsobem
  • k vytvoření rovných a hladkých ploch na cementových nebo anhydritových potěrech a nesavých podkladech jako např. keramická dlažba

Sikafloor-102 Level je kompatibilní s pojivy a lepidly Sika a Schönox určenými k aplikaci uvedených typů povrchových úprav.

Podrobnější informace o použití a údaje o produktu najdete v záložce Technické dokumenty.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cementové stěrky
HMOTNOST: 25 kg
BARVA: šedá
SPOTŘEBA: 1,5 kg/m2/mm
POUŽITÍ: interiér
APLIKACE: ruční hladítko
POCHOZÍ: po 3 h
DOBA EXPIRACE: 6 měsíců od data výroby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SIKA ... KNOW - HOW Z VELKÝCH STAVEB DO VAŠICH DOMOVŮ

Bez ohledu na to, jak velký nebo malý je Váš projekt, můžete věřit výrobkům Sika. S hrdostí na více jak 100 letou historii zkušeností, Sika pokračuje v práci na výjimečných stavebních projektech, jako je impozantní Hooverova přehrada ve Spojených státech, budova Evropské centrální banky ve Frankfurtu nad Mohanem, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii. Obrovský sortiment výrobků pro těsnění, lepení, tlumení, ochranu konstrukcí a zesilování odrážejí více než sto let zkušeností, získaných na mnoha stavbách po celém světě. Naše zkušenosti - Vaše výhoda!

Založení společnosti Sika
Základní kámen naší společnosti položil Kaspar Winkler v roce 1910. Vynalezl Sika-1, rychle tuhnoucí hydroizolační přísadu do malty, která byla použita k hydroizolaci Gotthardského tunelu. To umožnilo švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou. Podnikatelský duch Kaspara Winklera zareagoval na rostoucí globální potřebu jeho převratných směsí a založil dceřiné společnosti po celém světě. Již po roce 1930 měl 15 poboček, které si budovaly postavení na trzích stavební chemie v Evropě, Argentině, Brazílii a Japonsku.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Sika prožila dekádu nejrychlejšího růstu. Mezi lety 1990 a 1995 bylo založeno 16 nových dceřiných společností. Obrat se zvyšil ze 2 miliard CHF na více než 4,6 miliard, jejichž významnou část přineslo 36 převzatých společností mezi lety 2000 a 2008. Během tohoto období se zvýšila pracovní síla z 8.000 na 13.000 zaměstnanců.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.

Od roku 2000 Sika soustředí svoji činnost na lepení, tmelení, tlumení, zesilování a ochranu v projektech od základů až po střechu. V těchto technologických oborech usiluje společnost Sika o vedoucí postavení na trhu.