Sikafloor 81 EC, 23kg - epoxicementová malta pro podlahové stěrky

Kód: 566043
Akce Tip
Značka: SIKA
3 590,07 Kč –18 %
Sikafloor 81 EC, 23kg - epoxicementová malta pro podlahové stěrky
3 590,07 Kč –18 % 2 928,20 Kč 2 420 Kč bez DPH
Dostupné do 48 hodin
Můžeme doručit do:
30.9.2021

✅Výborné samonivelační vlastnosti.
✅Nezpůsobuje korozi výztuže.
✅Odolná mrazu a solím, vodě a olejům.
✅Výborná přilnavost k betonu.
✅Ekonomická, rychlá a jednoduchá aplikace.
✅Dobrá chemická odolnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

3-komponentní epoxidem modifikovaná cementová malta, s jemnou strukturou povrchu pro samonivelační podlahové stěrky pro tloušťky vrstev od 1,5 do 3 mm, slouží pro vyrovnání betonových povrchů v agresivním prostředí.

Podrobnější informace o použití a údaje o produktu najdete v záložce Technické dokumenty.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cementové stěrky
BALENÍ: 3 komponenty - celkem 23 kg
POUŽITÍ: interiér, pod epoxidové, polyuretanové a PMMA pryskyřičné podlahy s vysokým obsahem vody i na čerstvý beton
BARVA: šedá
SPOTŘEBA: uvedena v technickém listu
APLIKACE: ocelové hladítko, gumová lišta, jehličkový váleček
DOBA ZPRACOVÁNÍ: 20 min. při +20°C
POCHOZÍ: 15 hodin při +20°C
DOBA SCHNUTÍ/VYTVRZENÍ: 7 dní pro plné zatížení
DOBA EXPIRACE: komponent A+B - 12 měsíců, komponent C 9 měsíců

Video 81

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

SIKA ... KNOW - HOW Z VELKÝCH STAVEB DO VAŠICH DOMOVŮ

Bez ohledu na to, jak velký nebo malý je Váš projekt, můžete věřit výrobkům Sika. S hrdostí na více jak 100 letou historii zkušeností, Sika pokračuje v práci na výjimečných stavebních projektech, jako je impozantní Hooverova přehrada ve Spojených státech, budova Evropské centrální banky ve Frankfurtu nad Mohanem, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii. Obrovský sortiment výrobků pro těsnění, lepení, tlumení, ochranu konstrukcí a zesilování odrážejí více než sto let zkušeností, získaných na mnoha stavbách po celém světě. Naše zkušenosti - Vaše výhoda!

Založení společnosti Sika
Základní kámen naší společnosti položil Kaspar Winkler v roce 1910. Vynalezl Sika-1, rychle tuhnoucí hydroizolační přísadu do malty, která byla použita k hydroizolaci Gotthardského tunelu. To umožnilo švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou. Podnikatelský duch Kaspara Winklera zareagoval na rostoucí globální potřebu jeho převratných směsí a založil dceřiné společnosti po celém světě. Již po roce 1930 měl 15 poboček, které si budovaly postavení na trzích stavební chemie v Evropě, Argentině, Brazílii a Japonsku.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Sika prožila dekádu nejrychlejšího růstu. Mezi lety 1990 a 1995 bylo založeno 16 nových dceřiných společností. Obrat se zvyšil ze 2 miliard CHF na více než 4,6 miliard, jejichž významnou část přineslo 36 převzatých společností mezi lety 2000 a 2008. Během tohoto období se zvýšila pracovní síla z 8.000 na 13.000 zaměstnanců.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.

Od roku 2000 Sika soustředí svoji činnost na lepení, tmelení, tlumení, zesilování a ochranu v projektech od základů až po střechu. V těchto technologických oborech usiluje společnost Sika o vedoucí postavení na trhu.